De bouwsector zit in een spannende transitie. Organisaties in die sector moeten meer dan ooit gerund worden als technologiebedrijven. ‘Daarbij kunnen ze een beroep doen op ons als digitalisatie-partner voor het volledige ecosysteem van de bouw’, zegt Jan Boudrez, digitaal strateeg bij Starring Jane.
Dankzij jarenlange expertise kan Starring Jane perfect inspelen op de noden van de sector met het bedenken en ontwikkelen van oplossingen. Dat gaat van een applicatie voor de werventoegang tot diverse portalen voor bijvoorbeeld bestelmodules, communicatie tussen bewoners, de monitoring van het energieverbruik en het downloaden van documenten. Denk ook aan portfoliowebsites met een intuïtieve zoekfunctie, inspirerende projectwebsites, koppelingen met allerhande bouwapplicaties en een track-traceapp.
‘De bouwsector zit in een transitie en moet zich meer dan ooit aanpassen aan de nieuwe technologieën’
De belangrijkste evoluties worden besproken in ‘19 trends in de bouwsector’. Onlangs publiceerde Starring Jane de uitbreiding ‘5 sprinters’ over vijf ontwikkelingen die nu écht in een stroomversnelling zijn geraakt.
Download whitepaper: Klik hier
Meer info?
0497 48 84 22