Advertentie

PwC sponsort Rode Duivels

Ook commercieel is het feest bij de Rode Duivels.

De Koninklijke Belgische Voetbalbond (KBVB) heeft PricewaterhouseCoopers aangetrokken als extra hoofdsponsor van de Rode Duivels. De bond en het internationaal consultancybedrijf zijn hierover tot een mondeling akkoord gekomen. Dat vernam De Tijd.

De handtekeningen worden deze week gezet. Volgende week stelt de bond haar nieuwe commerciële partner officieel voor samen met de selectie voor de belangrijke EK-match tegen Turkije. Bondscoach Georges Leekens trok mee aan de kar in het PwC-dossier. ‘In het huidige voetbal kan een trainer het zich niet veroorloven niet met het extra-sportieve bezig te zijn’, zegt hij. Andere bekende hoofdsponsors van de Rode Duivels zijn Belgacom, Jupiler en ING.

Advertentie

In het nieuws

Alle artikels meer
Vakbonden verwachten tienduizenden betogers in Brussel, grote hinder in de maak
Alleen al uit Vlaanderen verwachten de vakbonden dat er maandag meer dan 20.000 leerkrachten gaan betogen in Brussel. Er wordt grote hinder verwacht. Slechts één op de drie treinen zal rijden, en ook het Brusselse openbaar vervoer wordt getroffen. Ook op de luchthaven zijn acties gepland. Brussels Airlines annuleert de helft van zijn Europese vluchten.
Gesponsorde inhoud