In deze speciale De Tijd-editie van zijn Drie Boeken-podcast praat Wim Oosterlinck met topmensen uit het bedrijfsleven. In de tweede aflevering gaat hij met NMBS-CEO Sophie Dutordoir op zoek naar drie boeken die haar leven en carrière als bedrijfsleider bepaald hebben.
'Managementboeken? Ik heb er nooit een gelezen en ik ga er nooit een lezen. Ik ben meer voor ervaring op het terrein en van daaruit bijsturen. Als ik iets moét doen, dan doe ik het niet graag. Dat is mijn natuur, mijn temperament.'
- Simone Veil | 'Une vie'
- Annie Barrows & Mary Ann Shaffer | 'Le cercle littéraire des amateurs d’épluchures de patates'
- Charles De Coster | 'La Légende d’Ulenspiegel'
Het is maar een van de vele anekdotes en verhalen die NMBS-CEO Sophie Dutordoir vertelt aan podcastmaker Wim Oosterlinck. In deze speciale editie van zijn Drie Boeken-podcast voor De Tijd gaat Oosterlinck op zoek naar de boeken die het leven en de carrière van bekende ondernemers en CEO's hebben vormgegeven. Hier kunt u de derde van acht afleveringen beluisteren.